Archives

Vente K2 RA – bramy segmentowe

VENTE K2 RA KASETONY Wzór w kasetony polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze. Oferujemy możliwość tłoczenia w kasetony długie lub krótkie.

read more
Vente K2 RM – bramy segmentowe

VENTE K2 RM V-PROFILOWANIE V-profilowanie to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.

read more
Vente K2 RF – bramy segmentowe

VENTE K2 RF BEZ PRZETŁOCZEŃ Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

read more
Vente K2 RS – bramy segmentowe

VENTE K2 RS TŁOCZENIE SZEROKIE Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

read more
Vente K2 RC – bramy segmentowe

VENTE K2 RC TŁOCZENIE WĄSKIE Tłoczenie wąskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

read more
Vente K2 RFS 60 – bramy segmentowe

VENTE K2 RFS 60 BEZ PRZETŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

read more